Doğal Ağrı Kesiciler

Doğal Ağrı Kesiciler

doğal ağrı kesiciler

Sıkça kullanılan ağrı kesiciler ve anti depresanlar, sindirim sistemi ve sinir sistemine uzun vadede zarar veriyor. Bu yüzden olabildiğince doğal ağrı kesiciler ve anti depresanlar kullanılmalı.

Serotononin yani mutluluk hormonu ve depresyon tedavisi yazılarımızda bu konudan bahsetmiştik.

Şimdi gelelim doğal ağrı kesicilere. Ağrıları doğal yöntemlerle geçirmeye çalışmak, masum gibi görünen ilaçların yan etkilerinden korur. Peki nedir bu ağrı kesici etkisi olan yiyecekler?

Kulak ağrısı nasıl geçer?

Kulak ağrısının doğal çözümü sarımsak. Gün içinde tüketeceğiniz 5-6 diş sarımsak kulak ağrısına iyi gelir.

Mide yanması nasıl geçer?

Mide yanması, mide ekşimesi için doğal tedavi yöntemi sirke! Çeyrek elma sirkesi üzerine soğuk su ekleyerek mide yanması ve mide ekşimesi sorununuzu giderebilirsiniz.

Doğal ağrı kesiciler

doğal ağrı kesiciler

Eklem ağrısını ne geçirir?

Eklem ağrısını geçiren şey kiraz. Mevsiminde veya donum olarak kiraz tüketirseniz eklem ağrılarınız da hafifler. Ayrıca yediğiniz kirazların saplarını da biriktirin. İyi bir ödem attırıcıdır.

Diş ağrısı nasıl geçer?

Diş ağrısını geçiren doğal yöntem karanfil tüketmektir. İster suyunuzun içine iki diş karanfil atın, ister kaynamış suya ekleyip bekletin ve için.

Kronik ağrılar nasıl geçer?

Kronik ağrıların sebebi araştırılmalı fakat hızlı çözüm için doğal ağrı kesici olarak zerdeçal kullanabilirsiniz. Adet döneminden önce de çorbalarınıza ekleyebilirsiniz. Farkı hissedeceksiniz.

Ağrı kesici etkisi olan yiyecekler

ananas

Şişkinlik ve ödem nasıl geçer?

Şişkinlik ve ödemi geçiren en doğal yiyecek ananastır. İsterseniz ananas suyu hazırlayabilirsiniz, isterseniz de meyve olarak tüketebilirsiniz.

Sinüzit ağrısı nasıl geçer?

Sinüsleri açan, rahat nefes almayı sağlayan ve sinüzit ağrısını geçiren doğal ağrı kesici yabanturpu.

İdrar yolu enfeksiyonu nasıl geçer?

İdrar yolu enfeksiyonu yaşıyorsanız, ağrılarınızı yabanmersini ile hafifletebilirsiniz. İyi bir antioksidan olan ve vücuttaki toksinleri azaltan yabanmersini iyi bir iltihap sökücüdür.

2 Yorum

Detoks.net | Kış Detoksu Nedir? Nasıl Yapılır? Neler Yenir? Yayın tarihi20:43 - 11 Kasım 2019

[…] Doğal ağrı kesici, kanser önleyici olan zerdeçal kışın hemen hemen her gün tüketilmesi gerekenlerden. Sindirim sistemini iyileştirici özelliği ile kış detoksunun kesinlikle vazgeçilmezidir. […]

Şerbetçi Otu Nedir? Nasıl Kullanılır? Faydaları Nelerdir? Yayın tarihi16:37 - 13 Şubat 2023

[…] Doğal ağrı kesicilerdendir […]

Psikolojibilgisi.com | Psikoloji Kişisel Gelişim ve Farkındalık Konularında Bilgi Alabileceğiniz Psikoloji Sitesi